Ağaç Sandalye İmalatı

İhtişamı ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için ağaç sandalye modellerimiz tam sizlere göre. Doğadan evinize eşlik edercesine doğal olarak üretilen Ağaç Sandalyelerimiz ile kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

Ağaç sandalyelerimiz doğal ürünlerdir. İçeriğinde kesinlikle sağlığa zararlı bir bileşen bulunmamaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından uluslararası standartlara göre üretilmekte olan, Ağaç Sandalye üretimi ''Bursa İnegöl'' tesislerimizde kurutma, zımparalama, cilalama ve metal - ağaç ayak tasarımları ile kullanmaya hazır hale getirilmektedir.

Değişen ve gelişen dünyada  farklı tarzlarda yeni ürünler gün yüzüne çıkıyor.

Aşırı modern ve son teknoloji ürünlerlerle donatılmış eşyalarla yapılmış bir evde oturmaktan sıkılanlar daha klasik ve teknolojiden bir o kadar da uzak ürünler tercih etmeye başladılar.

Ev ve Çalışma alanlarının  yeni trendi Ahşap ve Kütük ağaçlarla uygulanmış Country Tarzı dekorasyonlar.

Country Tarzı döşenmiş ev ve işyerlerinde ahşapın  olabildiğince doğal olanlarını kullanmak bu tarzın vazgeçilmezidir.

Ofis yada ev dekorasyonlarında son zamanlarda kullanılan kütük masalar,kütük Tv Üniteleri,Kütük konsollar,Kütük Sehpalar,Kütük lavabo tezgahları dekorasyonuna hem otantik bir hava katacak hem de size sıra dışılığı yakalamanızda yardımcı olacaktır. Değişik kesim tarzları ve şekilleri ile birlikte oldukça şık duran kütük masalarda yemek yemeniz ya da misafirlerinizi ağırlamanız size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

 

las sandalye 300 TL orix sandalye 450 TL